AB reklamní manufaktura | Kdo jsme
AB reklamní manufaktura, zjistěte, co vše pro vás umíme navrhnout a vytisknout, jaké zázraky z papíru a nádherné dekorace pro vás umíme vyrobit.
Papírové dekorace, malonákladový tisk, reklamní studio, manufaktura, Luhačovice, ruční práce, dekorace, svatby, party, papír, girlandy, tvorba, loga, tvorba webů.
21540
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21540,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Kdo jsme

team_image
Art Director

Anna Konečná

Umělecký šéf a esprit studia. Vystudovaná textilní designérka s přesahem do všech sfér designu, toho času propadlá všem formám práce s papírem od tisku po skládání nejrozmanitějších dekorací.

team_image
Business Development

Bára Majzlíková

Zkušená manažerka, bez které by práce našich kreativců nebyla vidět. Nevyléčitelná milovnice komunikace na sociálních sítích, navíc tak trochu grafomanka a kouzelnice se slovy, takže tvoří většinu našich textů.

team_image
Web Designer

Dušan Konečný

V polovině 90-tek ho bez praxe vzali do jedné z prvních velkých internetových společností INET. Pracoval mimo jiné na prvním eshopu v ČR. Už je tomu 20 let a webdesign ho stále překvapuje.

team_image
Dělnická třída

Oki

Někdo to holt musí oddřít. Tahle metráková almara je u nás děvče pro všechno. Dokáže potisknout i nemožné tloušťky papíru a proto ji milujeme. Je to holka z Japonska, ale domluvíme se s ní po našem.

Kreativní
Tisk

Navrhujeme a tiskneme vizitky, pozvánky, letáky, plakáty, skládačky, jídelní a nápojové lístky aj. Od několika kousků pro jednotlivce až po firemní tiskoviny v nákladech několika set kusů. Víme, jak Vás odlišit od průměru, používáme celou řadu netradičních papírů a postupů, jak s nimi inovativně naložit. Naše silná stránka je umělecké cítění a smysl pro detail.

Papírové
Dekorace

Tak tohle nás opravdu baví! Vyrábíme dekorace na svatby, večírky, dětské oslavy, narozeniny, tématické večery i firemní party…

Papírové dekorace frčí! Vymyslíme a vytvoříme pro vás papírové květiny, rozety, girlandy, zápichy a mnoho dalších krásných věcí, které jednoduše a snadno vykouzlí úžasnou atmosféru na vaší oslavě nebo jedinečným způsobem dozdobí vaši prodejnu, obchod nebo jakoukoliv provozovnu…ale třeba i dětský pokojíček!

Firemní
Identita

Navrhneme pro vás logo, vymyslíme příklady jeho použití nebo rovnou vytvoříme kompletní Corporate identity pro vaši firmu. Nápadů máme na rozdávání!

Samozřejmostí je zapojení digitálních médií. Ať už jste drobný živnostník či společnost se stovkou zaměstnanců, vytvoříme vám webovou prezentaci dle vašich potřeb. Založíme nebo převezmeme do správy vaše profily na sociálních sítích.

Něco málo o nás

To co začalo v roce 2015 enthusiasmem tří kreativců, papírovými dekoracemi a jednou tiskárnou pro digitální tisk, přerostlo během několika málo let v komplexní marketingovou agenturu. Dnes nejen že máme za sebou celou řadu grafických prací v podobě logotypů a návrhů celkového firemního designu, ale naše grafiky najdete na veletržních stáncích nadnárodních firem po celém světě. Pro drobné místní podnikatele tvoříme jednoduché a přehledné webové stránky, ale máme za sebou i náročné, na míru kódované weby pro českou i zahraniční klientelu. Nebojíme se ani realizací – nakoupili jsme technologie a získali spolehlivou posilu pro polepy výloh a aut, venkovní reklamu, 3D i světelnou reklamu. Svou činnost si občas zpestříme uspořádáním firemních akcí – pro významné společnosti z regionu máme za sebou organizaci eventů pro několik tisíc návštěvníků. Při tom všem se vždy snažíme držet top kvalitu našich výstupů tak, aby značka AB reklamní manufaktura byla zárukou kvalitní a profesionální práce.

Firemní identita, od logotypu přes merkantilie po web0

Veletrhy, eventy0

Venkovní reklama, marketingové kampaně0