Kdo jsme
AB reklamní manufaktura, zjistěte, co vše pro vás umíme navrhnout a vytisknout, jaké zázraky z papíru a nádherné dekorace pro vás umíme vyrobit.
Malonákladový tisk, reklamní studio, manufaktura, Luhačovice, ruční práce, dekorace, svatby, party, papír, girlandy, tvorba, loga, tvorba webů.
22821
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22821,stockholm-core-2.1.3,select-theme-ver-7.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Kdo jsme

team_image
Art Director

Anna Konečná

Umělecký šéf a esprit studia. Vystudovaná textilní designérka s přesahem do všech sfér designu, toho času propadlá všem formám práce s papírem od tisku po skládání nejrozmanitějších dekorací.

team_image
Business Development

Bára Majzlíková

Zkušená manažerka, bez které by práce našich kreativců nebyla vidět. Nevyléčitelná milovnice komunikace na sociálních sítích, navíc tak trochu grafomanka a kouzelnice se slovy, takže tvoří většinu našich textů.

team_image
Web Designer

Dušan Konečný

V polovině 90-tek ho bez praxe vzali do jedné z prvních velkých internetových společností INET. Pracoval mimo jiné na prvním eshopu v ČR. Už je tomu 20 let a webdesign ho stále překvapuje.

team_image
Dělnická třída

Oki

Někdo to holt musí oddřít. Tahle metráková almara je u nás děvče pro všechno. Dokáže potisknout i nemožné tloušťky papíru a proto ji milujeme. Je to holka z Japonska, ale domluvíme se s ní po našem.

Kreativní
Tisk

Navrhujeme a tiskneme vizitky, pozvánky, letáky, plakáty, skládačky, jídelní a nápojové lístky aj. Od několika kousků pro jednotlivce až po firemní tiskoviny v nákladech několika set kusů. Víme, jak Vás odlišit od průměru, používáme celou řadu netradičních papírů a postupů, jak s nimi inovativně naložit. Naše silná stránka je umělecké cítění a smysl pro detail.

Firemní
Identita

Navrhneme pro vás logo, vymyslíme příklady jeho použití nebo rovnou vytvoříme kompletní Corporate identity pro vaši firmu. Nápadů máme na rozdávání!

Samozřejmostí je zapojení digitálních médií. Ať už jste drobný živnostník či společnost se stovkou zaměstnanců, vytvoříme vám webovou prezentaci dle vašich potřeb. Založíme nebo převezmeme do správy vaše profily na sociálních sítích.