Portfolio Categories Papírové dekorace
AB reklamní manufaktura, zjistěte, co vše pro vás umíme navrhnout a vytisknout, jaké zázraky z papíru a nádherné dekorace pro vás umíme vyrobit.
Malonákladový tisk, reklamní studio, manufaktura, Luhačovice, ruční práce, dekorace, svatby, party, papír, girlandy, tvorba, loga, tvorba webů.
-1
archive,tax-portfolio_category,term-papirove-dekorace,term-29,stockholm-core-2.1.3,select-theme-ver-7.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Archive

Dekorace na oslavy a svatby

Uděláme z vaší oslavy nezapomenutelnou záležitost! Papírové dekorace frčí a dokáží s každým interiérem doslova zázraky. Dekorace na stěny v podobě girland, papírových květin nebo rozet, jmenovky a meníčka na stoly nebo svícny z vašich fotografií… Vytvoříme pro vás i vaše hosty jedinečnou atmosféru.

Papírové bróže

Barevné bróže v podobě květinek zaručeně rozzáří každý outfit! Která se líbí vám…spíše jednobarevná, s barokním vzorem nebo retro puntíčky? Vzadu zavírací špendlík na připnutí.

Květiny z jungle

Každá jedna květina je originál. Skládáme, lepíme jak nám papírové lístky jdou pod ruku a ten moment překvapení z kompletní květiny nás baví. Barevnost si můžete zvolit jakoukoli, ale co se nám zrodí pod ruka, za to neručíme.

Rozměry od 20 – 50 cm

Pastelové girlandy

Papírové girlandy, vyrábíme podle přání a příležitosti, barevné, vzorované, s obrázky i nápisy.

Hodí se na jakoukoli oslavu od narozenin až po svatbu.

Délka girlandy od 1m do 3m.

Papírové girlandy – etno

Papírové girlandy, vyrábíme podle přání a příležitosti, barevné, vzorované, s obrázky i nápisy.

Hodí se na jakoukoli oslavu od narozenin až po svatbu.

Délka girlandy od 1m do 3m.

Velké květiny

Papírové květiny velikosti 20 – 50 cm ozdobí kdejakou prázdnou stěnu a budou dominantou každého večírku.