Portfolio Categories Tiskoviny
AB reklamní manufaktura, zjistěte, co vše pro vás umíme navrhnout a vytisknout, jaké zázraky z papíru a nádherné dekorace pro vás umíme vyrobit.
Malonákladový tisk, reklamní studio, manufaktura, Luhačovice, ruční práce, dekorace, svatby, party, papír, girlandy, tvorba, loga, tvorba webů.
-1
archive,tax-portfolio_category,term-tiskoviny,term-40,stockholm-core-2.1.3,select-theme-ver-7.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Archive

FČIL espresso bar

Návrh logotypu, vizuálního stylu, tiskovin a cedulí v interiéru pro FČIL espresso bar v Uherském Hradišti. WELCOME TO THE JUNGLE!

Kavárna Novákova zahrada

Kavárenští povaleči jsou našimi oblíbenci. Návrh logotypu a tiskovin pro kavárnu Novákova zahrada v Kroměříži. Vítězný logotyp a několik studií.

Jizba Luhačovice redesign

Naše srdeční záležitost – nový kabátek pro Jizba kavárnu, kávu a čaj. Z naší dílny nejen samotný logotyp, ale také obalový design.

Redesign logotypu a Corporate identity Zálesí a.s.

Pro významnou technologickou společnost Zálesí a.s. jsme navrhli redesign logotypu a zpracovali kompletní logomanuál pro novou firemní identitu. Pro společnost Zálesí jsme vytvořili nové webové stránky a postupně realizujeme tiskoviny a venkovní reklamu v tomto novém designu.