Tady pramení Luhačovice
AB reklamní manufaktura, zjistěte, co vše pro vás umíme navrhnout a vytisknout, jaké zázraky z papíru a nádherné dekorace pro vás umíme vyrobit.
Papírové dekorace, malonákladový tisk, reklamní studio, manufaktura, Luhačovice, ruční práce, dekorace, svatby, party, papír, girlandy, tvorba, loga, tvorba webů.
23011
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-23011,stockholm-core-2.1.3,select-theme-ver-7.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Tady pramení Luhačovice

Tady pramení Luhačovice

Vyhráli jsme výběrové řízení na kreativní ztvárnění videoklipu pro Luhačovice a jeho následnou propagaci v rámci kampaně na podporu domácího cestovního ruchu v oblasti Zlínsko a Luhačovicko v sezóně 2020. Natáčení videoklipu byla neskutečná jízda, naše velké díky patří obrovskému množství Luhačovjanů, kteří nám ve svém volném čase a zdarma pomohli natočit klip, který svou kvalitou a rozsahem vysoce převyšoval možný rozpočet. Tuto zakázku jsme dělali srdcem a věříme, že na výsledku je to vidět.

www.tadyprameniluhacovice.cz

Videoklip ke shlédnutí zde.

Datum

20.3.2021

Kategorie

Foto a video, Sociální sítě, Webové stránky