Formáty Galerie
AB reklamní manufaktura, zjistěte, co vše pro vás umíme navrhnout a vytisknout, jaké zázraky z papíru a nádherné dekorace pro vás umíme vyrobit.
Malonákladový tisk, reklamní studio, manufaktura, Luhačovice, ruční práce, dekorace, svatby, party, papír, girlandy, tvorba, loga, tvorba webů.
-1
archive,tax-post_format,term-post-format-gallery,term-48,stockholm-core-2.1.3,select-theme-ver-7.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive

Archive

Ruční malba stěny Vincentka

Ve spolupráci s mladou ilustrátorkou Lucií Mudrákovou a akademickým sochařem Pavlem Gabrhelem jsme navrhli a zrealizovali výzdobu více než 50 m dlouhé zdi v areálu plnírny Vincentky. Ručně malovaná voda provede návštěvníky plnírny jednotlivými milníky v historii Vincentky.

Autorské etikety na Jizba kávu

S týmem Jizba Luhačovice spolupracujeme od samého počátku…naše poslečnosti jsou zhruba stejně staré a tak jsme měli tu čest být u vzniku vizuální identity Jizby, webových stránek i veškerých tiskovin. Vyvrcholením naší dosavadní spolupráce se stala sada autorských etiket na nově vzniklou Jizba kávu z vlastní pražičky, které navrhla Anna.

Náborová kampaň Zálesí a.s.

Kampaň 2018 na nábor nových zaměstnanců pro společnosti Zálesí a.s.: Bannery, billboardy, inzerce v tisku a na sociálních sítích a vyvrcholení kampaně v podobě Dne otevřených dveří.

Napsali o nás: „AB Manufaktura – Luhačovická dílna plná skvělých nápadů“

Děkujeme dámám serveru Zlínsko a Luhačovicko za příjemné povídání, ze kterého vznikl tento článek pro zlin.cz. Skoro se červenáme. Děkujeme za vlídná slova, o to víc nás to zavazuje!

„Když se sejdou dvě šikovné holky s hlavou plnou nápadů, je hned jasné, že z toho bude něco zajímavého. A protože v Luhačovicích nevyvěrají jenom prameny léčivé, ale také prameny inspirace, vznikla tu AB Manufaktura. A jako Anna, B jako Bára. Společně si otevřely maličkou reklamní agenturu a grafické studio. Původně si myslely, že budou dělat dekorace na svatby a oslavy, namísto toho dnes připravují grafiku a tisky pro řadu firem v regionu, v Čechách, a dokonce i v zahraničí.“

Celý článek zde

.

 

2. narozeniny Ábéčka

Po roce jsme se vrátili na místo činu, do Jizby Luhačovice, abychom s přáteli a zákazníky, z nichž se mezitím také stali přátelé, oslavili druhý rok našeho působení. Tentokrát se párty nesla ve znamení „Tropického ovoce“.

Ábéčko slavilo 1. narozeniny!

Skoro se tomu nechce věřit. Před rokem jsme zahajovali činnost mohutným večírkem u nás na Uherskobrodské a už slavíme ve spřátelené Jizbě Luhačovice první narozeniny! Díky všem, co přišli i všem, kdo nám fandí! Byl to fičák, ani jsme nestíhali moc fotit.

Jarní tvořivý workshop AB Manufaktury

Druhý tvořivý workshop AB Manufaktury proběhl v přátelském prostředí Moravské jizby. Vytvořili jsme si krásné jarní papírové vázy i netradiční velikonoční vajíčka z nádherných barevných i vzorovaných papírů. Díky všem za hojnou účast!